Regulamin

Strona www.ergana.pl nie jest sklepem internetowym, a jedynie informacją handlową. Za pośrednictwem strony www.ergana.pl nie można złożyć zamówienia. Zamówienie możną złożyć telefonicznie.

Strona Ergana prowadzona jest przez firmę Ergana Przemysław Kiełmiński

1. Aby otrzymać dokładne informacje handlowe należy zadzwonić pod numer 603-593-103 lub wysłać e-mail na adres ergana@ergana.pl. Po wysłaniu e-maila kupujący otrzyma od firmy Ergana informację o przyjęciu wiadomości.

2. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 10 dni.

3. Po skompletowaniu zamówienia przesyłka zostanie wysłana do kupującego lub będzie ją można odebrać osobiście. Przewidywany czas dostawy w zależności od wybranej formy przesyłki to 1-10 dni roboczych.

4. Zamówienia są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub Poczty Polskiej lub na terenie Warszawy transportem firmy Ergana (dostawa transportem firmy Ergana na terenie Warszawy jest bezpłatna).

5. Za zamówienie można zapłacić przelewem bankowym na konto firmy Ergana lub gotówką przy odbiorze przesyłki.

6. Do każdego zamówienia dołączana jest faktura VAT.

7. Wszystkie podane ceny są cenami netto (do cen należy doliczyć 23% Vat), jeżeli przy cenie nie ma innej informacji.

8. Aby zmienić zamówienie lub dane przesłane w zamówieniu należy skontaktować się poprzez e-mail podany na stronie głównej i w zakładce kontakt lub telefonicznie.

9. Kupujący ma możliwość zwrotu zamówionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny. Odsyłany towar nie może być użyty, uszkodzony i musi być kompletny. O zwrocie towaru należy pisemnie poinformować firmę Ergana. Przesyłkę należy wysłać na własny koszt wraz z dokumentem sprzedaży. Przesyłka musi być odpowiednio zabezpieczona na czas transportu. Zwrot opłaty za zamówienie nastąpi w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki.

10. Kupujący ma również możliwość wymiany zamówionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Odsyłany towar nie może być użyty, uszkodzony i musi być kompletny. O wymianie towaru należy pisemnie poinformować firmę Ergana i upewnić się czy jest dostępny produkt na wymianę. Przesyłkę należy wysłać na własny koszt wraz z dokumentem sprzedaży. Przesyłka musi być odpowiednio zabezpieczona na czas transportu. Wymiana i wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki.

11. Gwarancja obowiązuje przez okres czasu określony przez producenta licząc od daty zakupu znajdującej się na dokumencie sprzedaży.

12. Reklamowany przedmiot należy dostarczyć na własny koszt wraz z dokumentem sprzedaży (kopia faktury). Przesyłka musi być odpowiednio zabezpieczona na czas transportu.

13. W przypadku uznania reklamacji towar odsyłany jest na koszt sprzedającego, a w przypadku jej odrzucenia na koszt kupującego.

14. Gwarancją nie są objęte wady spowodowane nieprawidłową eksploatacją, konserwacją, przechowywaniem oraz użytkowaniem przedmiotów niezgodnym z przeznaczeniem. Gwarancja nie obejmuje wad powstałych wskutek niewłaściwego montażu, samodzielnie dokonywanych modyfikacji ani wynikających z naturalnego zużycia towaru.

15. Maksymalny czas rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni. Czas odesłania przesyłki wynosi 2 dni robocze.

16. W przypadku stwierdzenia wad podlegających reklamacji przed wysłaniem reklamowanego towaru prosimy poinformować o tym firmę Ergana pisemnie lub telefonicznie.

17. Dane osobowe kupujących są wykorzystywane tylko do realizacji zamówienia lub informacji o promocjach dla osób które wyraziły na to zgodę. Są chronione przed dostępem i nie są nikomu udostępniane. Każdy klient ma prawo do wglądu, modyfikacji i usunięcia swoich danych z bazy firmy Ergana. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w naszym serwisie znajdziesz w zakładce "Polityka Prywatności". Serwis www.ergana.pl nie używa plików "cookies"

18. Płatności, Warunki dostawy, Rękojmia, Reklamacja (proszę kliknąć na link).